BİZ KİMİZ?

Stüdyomuz ağıllıklı olarak çalışma alanı hotel ve construction olup , fotoğraf ve video film çekimleri, hava cekimleri, reklam fotoğrafçılığı, ürün, gıda, endüstriyel çekimler, moda çekimleri, bebek ve doğum çekimleri, klip çalışmaları, kısa film gibi alanlarda hizmet vermektedir.
MG STUDYO profesyonel kadrosu ile otel ve firmaların tanıtım filmlerini, organizasyonlarını, seminer ve toplantılarını mimari yapısını,sahip olduğu konsept ve hedef kitlesini göz önünde bulundurularak, misafirlerinin içinde bulunduğu ayrıcalığı ve konforu tam anlamıyla hissedebilecekleri ve konakladıkları mekanı daha yakından tanımalarına katkı sağlayacak, creative senaryo ve kurgularını 4k kalitesinde kayda alıp profesyonel montaj ekibi ile sinema görüntü kalitesinde tüm dünyaya tanıtmaktadır.  MG STUDYO işe müşterilerini dinleyerek başlar. Yorumlamak, tasarlamak ve inşa etmek için sizin teçrübeleriniz ile kendi bilgi ve birikimlerini birleştirerek kullanmayı başarıya yürüyüşün sağlıklı ve emin adımları olarak görmektidir.
Aynı zamanda studyomuz sektörün hizmet ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak size daha hızlı ve verimli hizmet verebilmek amacı ile coğrafi konumunu en doğru noktada yapılandırmıştır.